Özel Haber | Detay Haber | | Künye | XML Sitemap |

Press Medya

Press Medya Haber Portalı

  • yeniden buluşmak üzere yeniden buluşmak üzere
    Kısa süreliğine sizlere veda ederken, Pressmedya Ailesi olarak her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.
Son Dakika

Kevin Barrett
Kevin Barrett


Mursi, maymunlardan ve domuzlardan özür dilemeli
17/01/2013, 19:49


İsrail’in en prestijli “Amerikan” yayını The New York Times, çok öfkeli. Öyle görünüyor ki Mısır Devlet Başkanı Muhammed Mursi, zamanında Siyonistleri maymunlar, domuzlar ve kan emicilerle karşılaştırmış. Times göre Mursi, Siyonistlerden “vampirler” olarak bahsederek “Filistinlilere saldıran bu kan emiciler, savaş-çığırtanları maymunlar ve domuzların nesli” demiş.

Times haklı. Mursi’nin sözleri çok kötü. Maymunlar, domuzlar ve vampirlerden özür dilemeli.

Maymunlar, domuzlar ve vampirler hiçbir zaman soykırım yapmadılar. Maymunlar, domuzlar ve vampirler asla sokakta oynayan çocukları ve oyun parklarını keskin nişancıların sistematik suikastlarıyla hedef almadılar.

Maymunlar, domuzlar ve vampirler, sivil mahallelere beyaz fosfor atmadılar. Maymunlar, domuzlar ve vampirler, savunmasız komşularının kaynaklarını ve topraklarını çalmak için saldırgan bir savaşı kullanmadılar ki bu Nurnberg Mahkemeleri’ne göre insanlığa karşı büyük bir suçtur.

Maymunlar, domuzlar ve vampirler, tüm ABD anaakım medya ele geçirip durmak bilmeyen soykırım-yanlısı propaganda için kullanmadılar.

Maymunlar, domuzlar ve vampirler, düşmanlarını suçlamak için uydurulmuş sahte-terör saldırıları bahanesiyle insanları katletmezler.

Maymunlar, domuzlar ve vampirler, etraflarındaki ülkeleri yok etmek için kumpas kurmazlar.

Maymunlar, domuzlar ve vampirler, üç Dünya Ticaret Merkezi gökdelenini havaya uçurup, 3 bin Amerikalı öldürüp 2 milyar insanın dinine karşı soykırım savaşı başlatmazlar.

Maymunların, domuzların ve vampirlerin, akşam yemeği daveti için istenilecek konuklar olmadığı doğrudur. Ya da kızınızın ya da oğlunuzu evlendirmek isteyeceğiniz ideal eşler de değillerdir. Maymunların çok kötü alışkanlıkları vardır. Koltuk altlarını kaşırlar, hijyen standartları kuşkuludur, bazen etrafta koşuşup eşyaları kırar ve vahşice çığlık atarlar.

Fakat bir savaş suçlusuyla, soykırımcıyla, çocuk katiliyle, uyduruk kumpasçıyla, beyaz fosfor bombacısıyla, ev yıkıcıyla, zeytin sökücüyle, Rachel Corrie’nin katiliyle, Mavi Marmara suikastçısıyla ya da tüm bunları destekleyen biriyle karşılaştırıldığında bir maymun ahlak ve edep timsalidir. Bir Siyonist’i maymunla kıyaslamak maymuna hakarettir.

Domuzlar, maymunlardan bile daha kirlidir. Pisliği eşeler, dışkı yerler ve kanalizasyonda debelenirler. Güzel kokmazlar ne de güzel sohbetleri vardır.

Fakat domuzlar etnik-temizlik yapmazlar. Aslında hiçbir şeyi temizlemezler.

Bir domuzun ağılı kötü ve kokan bir çamurda yuvarlanmaktır. Fakat hiçbir domuz 1 milyon 700 bin insanı Gazze Şeridi gibi bir toplama kampına zorlamaz ve o insanları hayat ile rızıklarından mahrum etmeye kalmaz. Hiçbir domuz onları bombalamaz, ateş açmaz ve aç bırakmaz. Lağım içmekten hoşlanmasına rağmen hiçbir domuz 1 milyon 700 bin insanı temiz ve güvenli olmayan su içmeye mecbur etmez.

Vampirler, Siyonistler gibi başkalarından beslenir. Fakat vampirler milyonlarca insanı kurban etmez. Vampirler sadece ihtiyaç duydukları kanı emerler.

Siyonistler, sayısız insanın kanını döktüler ve kendi soykırım projelerini korumak ya da kaybının intikamını almak için yüzlerce milyon insanı öldürmeye hazırdırlar. (“Samson Seçeneği”ni Google’da aratın) Vampirlerden farklı olarak Siyonistler, diğerlerinin kanına aldırmazlar. Vampirlerden farklı olarak Siyonistler okyanuslarca kan dökerler.

Başkan Mursi’nin doğrudan Siyonistleri maymunlar ve domuzlarla eş tutmadığı öne sürülebilir. Peygamberlerine zulmedip onları reddedenleri lanetleyen Kur’an ayetine atıf yaparak Siyonistlerden maymunlar ve domuzların nesli olarak bahsetmiştir.

Fakat Siyonistleri “maymunlar ve domuzların nesli” olarak adlandırmak hala maymunlar ve domuzlara çok kötü bir hakarettir. Nispeten zararsız bu hayvanların Siyonistler kadar iğrenç bir nesil doğurabilecekleri fikri fazlasıyla hakarettir.

Maymun İftira-Karşıtları Birliği (AADL) Başkanı Şebek Maymunoğlu, Bronx Hayvanat Bahçesi’ndeki maymun evindeki basın toplantısında Başkan Mursi’nin ifadeleri için özür dilemesi ve AADL’e 10 milyon dolar bağış yapması gerektiğini söyledi: “Bir ülke lideri maymunları karalayan ifadeler tarihine sahipse ve o lider bunu düzeltmek için bir şey yapmıyorsa, birçok maymun için onun barış ve türler-arası ilişkilerin istikrarı için güvenilir bir ortak olmadığı sonucuna varacaktır”. Maymunoğu, aşağı yukarı zıplayıp dışkılarını toplanan gazetecileri fırlatırken bunları açıkladı.

Mursi’nin ifadeleri diğer devletlerde de protestolara neden oldu. Doğu Avrupa’da Dünya Vampirler Birliği Başkanı Kont Drakula, Transilvanya başkentinde yüzlerce kişilik bir protesto gösterisi yaptı. Burada vampirler, Mursi’den sözlerini geri almasını ve Hortlak toplumundan özür dilemesini istedi.

Bu arada Fransa’da öfkeli domuz kitlesi, ülke boyunca kavşakları ve anayolları kesti. Binlercesi Paris’teki Mısır elçiliğinin önüne toplandı. Oynklayan ve ortalığı 'çok'a çeviren kitle, Fransız polisince dağıtıldı.
 

Bu makale Oğuz Eser tarafından Timeturk.Com için tercüme edilmiştir.
Mursi, maymunlardan ve domuzlardan özür dilemeli 17-01-2013