Özel Haber | Detay Haber | | Künye | XML Sitemap |

Press Medya

Press Medya Haber Portalı

  • yeniden buluşmak üzere yeniden buluşmak üzere
    Kısa süreliğine sizlere veda ederken, Pressmedya Ailesi olarak her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.
Son Dakika

Erem Şentürk
Erem Şentürk


Kılıçdaroğlu “biz” derken kimi kastediyor?
06/03/2019, 09:26


“PKK bize mi saldıracak” diye artık iyice zıvanadan çıkan Kılıçdaroğlu, bebek ve kadın katili PKK’lı sapık sürülerinin saldırmayacağından nasıl bu kadar emin olabiliyor? CHP seçmeninin sorması gereken asıl sorular bunlar. Yok mu bir vatansever CHP’li, Kılıçdaroğlu’nun karşısına çıkıp; “PKK kime saldırmaz, siz kime ‘biz’ diyorsunuz” diye soracak?.. CHP’lilerin, Kılıçdaroğlu’na sorması lazım, “PKK bize saldırmaz” derken, kendini mi kastediyor? “O kadar emek verdim onlara, yol açtım, CHP’yi kontrollerine verdim, İzmir’i, Kadıköy’ü verdim, bana da saldırmasınlar artık” mı diyor?..

CHP’lilerin, Kılıçdaroğlu’na sorması lazım, PKK’nın şu ana kadar saldırdıkları kim? Yeni doğmuş bebekler, anne karnında daha doğmamış bebekler, sokakta oynayan çocuklar, öğretmenler, hemşireler, polisler, askerler kim?..

CHP’lilerin, Kılıçdaroğlu’na sorması lazım, FETÖ terör örgütünün elebaşı olan diyalogcu münafık da “Haçlı ordusu bize saldırmaz” diyordu; sizi kasetle oraya getiren FETÖ mü böyle konuşmaya zorluyor?..

CHP’lilerin, Kılıçdaroğlu’na sorması lazım, bebek katili sapık Apo’nun posteri önünde CHP’lilerden oy isteyen Beyoğlu Belediye Başkanı Adayınız Alper Taş ve Kadıköy Belediye Başkanı Adayınız Şerdil Dara Odabaşı ile bir planınız mı var?..

Yerli ve milli “Sol/demokrat” bir partiye ihtiyacımız var. İktidar olmaya aday, muhalefet olursa da güçlü muhalefet edebilecek milli sol lazım bize. CHP yönetiminin gittiği yol, yol değil. FETÖ ile PKK arasında çıldırmış gibi savruluyorlar. Her geçen gün giderek artan bir şekilde devletin varlığı ve birliği için tehlike arz eden bir milli güvenlik tehdidi olmaya başladılar. CHP’yi gasp etmiş olan Kılıçdaroğlu ve yakın ekibi, bizzat beka sorunu teşkil ediyor artık. CHP’li seçmenin yüksek sesle, kesin ve keskin bir dille tepki verip CHP’yi geri alması lazım...

 

6 Mart 2019 / Diriliş Postası